מהם טיפולי הסרת שיער בלייזר

מהי שיטת הלייזר להסרת שיער?

גם אתם בוודאי שמעתם על השיטה להסרת שיער בלייזר. אם לא שמעתם, אתם כנראה לא מעודכנים מספיק!
בעידן המודרני להיות חלק פירושו להיות יפה! יותר ויותר אנשים הולכים ונחשפים לשיטה המבטיחה (וגם מקיימת) למטופלים עור חלק, מטופח וללא שערות.
מהי שיטת הלייזר להסרת שיער? למי מתאימה? מהו ההליך? האם הוא כואב? מהן התוצאות? תשובות לכל השאלות האלה ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא במאמר שלהלן…

כיצד מבוצע הליך הסרת שיער בלייזר?

ההליך מתמקד בהרס זקיקי השערה באמצעות מכשיר לייזר. בתחילת הטיפול מגלחים את העור ומורחים עליו קרם מאלחש כאבים ווג'ל לקירור האזור המטופל. באמצעות מכשיר לייזר מחממים את זקיק השערה ובכך למעשה משמידים אותו. זקיק שערה שנהרס אינו מסוגל להצמיח שערה חדשה. החום שפולט מכשיר הלייזר מתמקד בפיגמנט המצוי בשערה ולכן אינו גורם נזק לעור. להגברת הבטיחות משתמשים בזמן חימום השערה גם במכשיר קירור שמקרר את העור באזור הטיפול.
אחרי הטיפול יחושו המטופלים בצריבה באזור הטיפול ולכן מומלץ למרוח קרם מרגיע.
החזרה לשגרה היומית תוכל להיעשות מיד לאחר הטיפול אך יש להימנע  מחשיפת העור לקרני השמש במשך כחודש לאחר הטיפול. מומלץ למרוח קרם הגנה במידה וחייבים להיות תחת קרני השמש.

האם כל צבע עור ושערה מתאימים לטיפול בלייזר?

הצלחת הטיפול באמצעות מכשיר הלייזר תלויה בראש ובראשונה בגוון העור וגוון השערה. מכיוון שמכשיר הלייזר מתמקד בפיגמנטים, מטופלים בעלי שערות כהות ועור בהיר יקבלו את התוצאות הטובות ביותר. במצב זה קרני הלייזר יתמקדו בפיגמנטים המצויים בשפע בשערה הכהה ולא יוכלו להתמקד בפיגמנטים המצויים בדלילות בעור הבהיר.
במצב שבו העור כהה עלולות קרני הלייזר להתמקד בפיגמנטים שבעור וקיימת סכנת כוויה בעור.
מהאמור לעיל ניתן להסיק שאנשים בעלי גוון שיער בהיר שמטבעו דליל בפיגמנטים לא יוכלו להפיק כל תועלת מטיפולי הסרת שיער בלייזר. מדובר באנשים בלונדינים, ג'ינג'ים או בעלי שיער לבן.

עד כמה כואבים טיפולי הלייזר?

כמובן שלכל אדם רגישות שונה לכאב ולכן כל אדם יגיב אחרת לטיפול. רוב האנשים לא ירגישו כל כאב מלבד צריבות קלות או עקצוצים קלים. לאנשים רגישים במיוחד לכאב ניתן למרוח ג'ל מאלחש כאבים מסוג אמלה. סוג מכשיר הלייזר משפיע גם הוא על עוצמת הכאב. מכשירים הפועלים בטכנולוגיית גל ארוך כואבים יותר מהגל הקצר.

מספר טיפולי הסרת שיער בלייזר נדרשים

מספר הטיפולים הנדרשים לקבלת התוצאות הרצויות נע בין 4-12 טיפולים בסדרת טיפולים אחת ומספרם תלוי בעקר בגודל אזור הטיפול ובכמות השיער שיש להסיר.
משך הזמן של כל טיפול תלוי באזור הטיפול ובגודלו. טיפול באזור קטן כמו שפם או סנטר ימשך לא יותר ממספר דקות ואילו טיפולים באזורים גדולים יותר כגון, גב, בטן, חזה, ידיים או רגליים נמשכים עד כשעה.

מי אינו מתאים לטיפול?

הטיפול אינו מומלץ לנערים ונערות בגיל ההתבגרות שגופם עובר שינוי הורמונאלי. מטופלים שיעברו את הטיפול בגיל ההתבגרות עלולים להצמיח שיער חדש באזור המטופל.
גם לנשים בהריון המצויות גם הן בתקופה של שינויים הורמונאליים לא מומלץ לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר. אין יודעים עדיין מהי השפעת הטיפול על הוולד.
אנשים הסובלים ממחלות אוטואימוניות, סוכרת או פסוריאזיס רצוי שימנעו גם הם מטיפולים אלו.

האם ניתן לצפות לתוצאות של הסרת שיער לצמיתות?

מכוני הלייזר הפסיקו להבטיח תוצאות לצמיתות אלא רק תוצאות לטווח ארוך. ברוב המקרים אין צורך בטיפולים חוזרים גם אם לא הושמדו כל זקיקי השיער שכן השערות שנותרות על הגוף תהיינה חלשות, דקות ובהירות יותר כך שלא תבלוטנה יותר מדי.
במקרים בהם חלה עליה משמעותית בצמיחת השיער לאחר מספר שנים, ניתן לבצע סדרת טיפולים חוזרת.

בצעו מספר בדיקות במכון להסרת שיער לפני תחילת הטיפול!

בדקו האם המכשיר להסרת שיער שבו תטופלו קיבל אישורים ממשרד הבריאות בישראל או מה-FDA האמריקאי.
מיהו המטפל שיטפל בכם? אלו הסמכות ותעודות יש לו? כמה ניסיון יש לו במקצוע?
איזה פיקוח בריאותי יש על הקליניקה? איזה אישורים יש ממשרד הבריאות?
האם תקבלו ביטוח רפאי כלשהו על הטיפול?
קראו היטב את ההסכם לפני שאתם חותמים עליו ובדקו את העלויות הרשומות בו!!

בצעו השוואת מחירים להסרת שיער בלייזר בין מכונים בעלי מוניטין בלבד!

קיימים בשוק המון מתחזים למומחים. טיפול הסרת שיער במכשיר לייזר הינו טיפול רפואי לכל  דבר ועניין ואין לקחת אותו בשום אופן בקלות ראש ולכן אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים להסרת שיער  בלייזר אך ורק בין מכוני לייזר בעלי מוניטין רב שנים כגון: אמריקן לייזר, נאטורפיל ו- CARE .

השאירו פרטים בטופס שלהלן ורק מכונים מובילים בישראל יחזרו אליכם בהקדם האפשרי!

בהצלחה!

השארת תגובה