מתיחת פנים עם חוטים

מתיחת פנים עם חוטים | מתיחת פנים ללא ניתוח במרפאות SUN CLINIC

מתיחת פנים ללא ניתוח

כמה הייתן נותנות לו יכולתן לקום בבוקר, להביט במראה ולגלות עור מתוח ומוצק, ממש כמו לפני חמש ועשר שנים, בוהק , רענן וחיוני? כמה מכן חושבות שכדי להחזיר לעור את מראהו הצעיר רק ניתוח מתיחת פנים פלסטי יעזור?

החדשות הטובות הן שעולם האסתטיקה והקוסמטיקה הרפואית אינו קופא על שמריו ומביא לנו פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים, חדשניים וגם כאלו שרק לפני מספר שנים נשמעו לנו כחלום שלא נתן להגשים אותו. שיטה ייחודית למתיחת פנים ללא ניתוח ברשת מרפאות קליניקה סאן מאפשרת לכל מי שמגעגעת למראה עור פנים צעיר להגשים את החלום וללא כל התערבות כירורגית!

מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח- יש דברים כאלו!

יכול להיות שאתן שומרות על בריאות הגוף והנפש, נמנעות מעישון ומקפידות על תזונה נכונה ועל פעילות גופנית נמרצת. עדיין, עור הפנים, האיבר החשוף ביותר בגוף האדם, שלא ניתן לעטוף, לכסות ולהסתיר אותו, מתחיל את ההזדקנות הכרונולוגית שלו כבר מאמצע שנות העשרים.
מעטים הם ברי המזל ששינויים במזג האוויר, זיהום אוויר, נזקי שמש ועישון, שינויים הורמונליים, סטרס וגנטיקה לא ניכרים בעור הפנים שלהם. אצל רובינו עור הפנים הוא ספר פתוח שצובר קמט ועוד אחד, ועם הגיל גם הקולגן והאלסטין, אותם חומרים טבעיים בעור שאחראים על גמישות העור ומיצוקו, גם הם פועלים באופן איטי יותר.

אז נכון, אפשר לבצע הצערת עור באמצעות ניתוח מתיחת פנים על שולחן המנתח. מדובר על ניתוח כירורגי לכל דבר, עם הרדמה מלאה, אשפוז וזמן החלמה של האזור המנותח.

ואפשר גם אחרת ברשת מרפאות קליניקה סאן

שיטה חדשנית במיוחד המבוצעת ברשת מרפאות SUN CLINIC מבטיחה טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח שעושה שימוש בחוטים. כן, שמעתן טוב. מתיחת פנים עם חוטים בשיטה מתקדמת וחדשנית שמספקת תוצאות נפלאות ללא הרדמה, ללא כאבים ללא זמן התאוששות ואשפוז.

השיטה קרויה באנגלית  Soft Face Lifting . היא עושה שימוש בחוטים דקים ומסיסים שבאמצעותם מתבצעת הרמה ומתיחה של הרקמות הרכות בעור הפנים. השיטה מאפשרת העלמה של קמטים באזורים נרחבים בעור הפנים, ביניהם סביבת הגבות והעיניים, הצוואר, אותו ניתן למתוח, הרמה של עצמות הלחיים והגבות ובעצם כל חלק בפנים בו מצויים קמטים.

זו שיטה מתקדמת שלאחר השימוש בה חוזר המראה הצעיר, המתוח והגמיש לעור הפנים וללא כל צורך בסכין המנתחים, באשפוז, בשיקום ובאובדן ימי עבודה.

מה חשוב לדעת על מתיחת פנים בחוטים

השיטה פועלת באמצעות חוטים מסיסים שבאמצעותם מתבצעת הרמה ומתיחת הרקמות הרכות בעור הפנים. את הטיפול מבצעים רופאים מומחים בלבד ללא הרדמה.

כל מטופלת המעוניינת בטיפול מקיימת לפניו מפגש התאמה אישי עם הרופא המטפל. רק לאחר תהליך ההתאמה האינדיבידואלי לכל אחת, יתבצע הטיפול. הוא אינו מסוכן ואינו כרוך בתופעות לוואי ומתאים לכל אחת, בגל גיל ובכל מצב בו העור נתון.

והכי חשוב- אחרי הטיפול אתן עוברות שפור משמעותי במראה עור הפנים.

כיצד מתבצעת מתיחת פנים עם חוטים?

מתיחת פנים בחוטים מתבצעת על ידי הזרקת החוטים הדקיקים לכל אזור בו מתבצע הטיפול. הם נמשכים עד אשר הם נתפסים ברקמת העור הפנימית וכך בעצם מתבצעת הרמת העור שמצידו שוב מתחיל בייצור הקולגן והאלסטין הנחוצים כל כך לשמירה על גמישות העור. הקמטים מחליקים, העור מוצק ומתוח ולא רפוי ועייף וזה נפלא. לאחר מספר חודשים החוטים נמסים מאליהם.

מידע על רשת מרפאות SUN CLINIC – קליניקה סאן

לרשת קליניקה סאן וותק של 20 שנה והיא מתמחה באבחון וריפוי בעיות רפואיות ואסתטיות ללא ניתוח תוך זמן קצר ביותר. הרשת מעסיקה עשרות רופאים ופרופסורים שזכו במהלך עבודתם להכרה מקצועית בינלאומית. הכרה ומוניטין אלה גורמים בכל שנה לכ-7,000 איש ואשה לקבל טיפולים בסניפי הרשת

סאן קליניק סניפים: תל אביב, חיפה, אשדוד, ראשון לציון, ירושלים, באר שבע, נתניה, כרמיאל.

לפרטים נוספים על SUN CLINIC ולכתובות הסניפים ברחבי הארץ לחצו על הקישור.

מתיחת פנים בחוטים מחירים – השוואת מחירים בין מרפאות

השאירו פרטים בטופס ותוכלו לקבל יעוץ חינם והצעות מחירים ממספר מרפאות מובילות בישראל העוסקות בתחום זה.

השארת תגובה