ניתוחים פלסטיים לאחר לידה

ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים לאחר לידה

השפעת הריון ולידה על גוף האישה

הריון ולידה גורמים לשינויים גופניים רבים שחלקם בולטים מאד בגוף האישה. נשים רבות מתקשות להתרגל או לקבל שינויים אלו ומחפשות דרכים לשפר את מראה הגוף החדש באמצעות טיפולים אסתטיים או ניתוחים פלסטיים שיש לרפואה האסתטית והכירורגית להציע.

כל אישה מגיבה באופן שונה להריון ולידה אך כמעט כל הנשים סובלות מאחת או יותר מתופעות כגון: סימני מתיחה בעור, עודפי עור, בטן בולטת, נפילת חזה, חזה מרוקן, ורידים בולטים ברגליים, עודפי שומן בירכיים או בישבן, צלקת בבטן לנשים שעברו ניתוח קיסרי.

הפתרונות של כירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית

למזלן של נשים שאינן מוכנות לקבל בשוויון נפש את מראה גופן לאחר הריון ולידה, קיימים היום מגוון רחב מאד של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים שבכוחם לעצב מחדש ולהביא לשיפורים משמעותיים ביותר במראה גוף האישה ואף להביא את מראה הגוף למצב יפה, צעיר ומרענן יותר מזה שהיה לפני ההריון והלידה.

ניתוחים פלסטיים טובים לנשים שאינן מתכננות ללדת שוב אך את טיפולי אסתטיקה רפואית  ניתן לעבור גם בין הלידות ובבעיה של ורידים בולטים ברגליים מומלץ לעבור טיפולי העלמת ורידים כמה שיותר מהר אחרי הלידה.

ניתוחים פלסטיים כגון הגדלת חזה, הרמת חזה, מתיחת בטן ושאיבת שומן מהישבן או מהירכיים  ניתן לבצע רק לאחר כחצי שנה מהלידה או לאחר חצי שנה מתום ההנקה.

ניתוחי חזה | הגדלת חזה | הרמת חזה

הכירורגיה הפלסטית מתמודדת היום בהצלחה רבה עם ניתוחי חזה מכל הסוגים על מנת להחזיר את חזה האישה לקדמותו ואף להביא את מראה החזה למצב יפה יותר מזה שהיה לפני ההריון והלידה.
הריון, לידה והנקה גורמים לגדילת השדיים במהלך ההריון וההנקה אך לעתים גם לריקון החזה ונפילתו והיווצרות סימני מתיחה בשדיים בסיום ההריון וההנקה.
ניתוח הרמת חזה או ניתוח הגדלת חזה יביא מזור לנשים אלה. כדי  להרים חזה שצנח וגם למלא חזה שהתרוקן יש לשלב בין שני הניתוחים. ניתוח הרמת חזה יטפל בזקיפת החזה ואילו ניתוח להגדלת החזה יעניק לשד מראה נפוח ומעוצב יותר.

ניתוח מתיחת בטן

נשים רבות סובלות לאחר לידה מעודפי עור, משרירי בטן רפויים ומסימני מתיחה בבטן כתוצאה ישירה של התרחבות הבטן בזמן ההריון.. פעילות ספורטיבית ושמירת דיאטה לא עוזרים להחזרת הבטן למצבה טרם הלידה.
ניתוח למתיחת עור הבטן מעצב מחדש את הבטן ומביא את הבטן למצבה טרם הלידה ואף למראה יפה יותר. במידת הצורך ניתן לשלב בניתוח מתיחת בטן גם שאיבת שומן להשגת תוצאה אופטימאלית.

ניתוח שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן מסלק מהגוף עודפי שומן משמעותיים  ומעצב מחדש את הגוף. הניתוחים לשאיבת שומן מתאימים לנשים שאינן מתכננות לידות נוספות וסובלות מהצטברות רקמות שומן באזורים ספציפיים בגופן שפעילות ספורטיבית או שמירת דיאטה אינם מסוגלים להעלימן. מדובר בעיקר באזורים כגון: בטן, ישבן, ירכיים, מותניים, זרועות, צוואר, לחיים, סנטר.

לנשים הסובלות גם מעודפי שומנים וגם מעודפי עור באזור הבטן מומלץ לשלב ניתוח שאיבת שומן עם ניתוח מתיחת בטן.

היום ניתן לטפל בבעיות המתהוות בבטן לאחר לידה והריון גם בטיפול חדשני שמאפשר להצר היקפים תוך שילוב של שני הליכים של שאיבת שומן עם המסת שומן בהליך אחד הנקרא body tite – בודי טייט.

העלמת ורידים ברגליים

העלייה הדרמטית במשקל האישה בזמן הריון יוצרת לחץ משמעותי ברגליים העלול לגרום אצל חלק מהנשים להופעת ורידים בולטים ברגליים.

ורידים בולטים ברגליים היא תופעה אסתטית מכוערת אך גם בעיה רפואית משמעותית העלולה לגרום לכאבים ובעיות רפואיות נוספות ולכן יש צורך דחוף לטפל בה מהר ככל שניתן.

העלמת ורידים בולטים ברגליים ניתנת לביצוע במספר שיטת במרפאות רפואה אסתטית.

לרשותכם מאמר מלא באתר זה הנותן פתרונות של העלמת ורידים ברגליים.

השוואת מחירים מנתחים פלסטיים ומרפאות כירורגיה פלסטית

ניתוחים פלסטיים עולים לא מעט כסף!

הלכתם לאיבוד בים ההצעות ובים המרפאות לאסתטיקה רפואית?

רוצים לחסוך בהוצאות ועדיין לקבל מרפאת כירורגיה פלסטית ואסתטית או מנתח פלסטי מומחה ובעל מוניטין? 

אנו יכולים לחסוך לכם כסף רב וזמן יקר!

המרפאות מומחיות בכירורגיה פלסטית ואסתטית, מנתח פלסטי מומחה בביצוע ניתוח פלסטי  ואנו באתר זה מומחים בביצוע השוואת מחירים ללקוח, השוואה בין מרפאות כירורגיה פלסטית מובילות והשוואת מנתחים פלסטיים מומלצים באזור מגוריכם.

מה תקבלו מאתנו לאחר הרישום בטופס?

  • השוואה בין מרפאות מומחים הטובות והגדולות בישראל!
  • ייעוץ ומידע מקסימאלי!
  • השוואת מחירים בין מרפאות כירורגיה פלסטית ואסתטית!
  • בחירת הקליניקה הטובה ביותר!!
  • בחירת מנתחים פלסטיים ורופאים לטיפולים אסתטיים הטובים ביותר!
  • השוואת סוגי ניתוחים פלסטיים!
  • שירות מהדרגה הגבוהה ביותר!
  • מחיר ניתוח פלסטי או טיפול אסתטי הזול ביותר האפשרי!
  • הכל בחינם וללא כל התחייבות מצדכם!

תנו לנו לעבוד עבורכם!

השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה ללא כל התחייבות מצדכם  ואנו נדאג להעביר את פנייתכם למרפאות מומחים רלוונטיות באזור מגוריכם שיחזרו אליכם טלפונית!

בהצלחה בכל טיפול אסתטי שתבחרו!

השארת תגובה