ניתוח לייזר בעיניים

ניתוח לייזר בעיניים להסרת משקפיים

מהו ניתוח לייזר בעיניים?

ניתוח לייזר בעיניים לצורך הסרת משקפיים או הסרת עדשות מגע הוא ניתוח מהיר וקצר המבוצע באמצעות קרן לייזר החותכת ומסירה באופן מדויק שכבה דקה מאד מקרנית העין.

התאמה לביצוע ניתוח להסרת משקפיים

ניתוח לייזר בעיניים מתאים  למטופלים שמבנה הקרנית מתאים לניתוח, שהמספר למשקפיים היה יציב בשנה האחרונה לפחות, לבעלי מספר למשקפיים מינוס נמוך או מספר בינוני עם צילינדר קטן או ללא צילינדר בכלל.

ניתוח לייזר להסרת משקפיים אינו מתאים למטופלים שעובי הקרנית אינו עומד בדרישות המינימאליות של הניתוח, למטופלים בעלי קרנית שאינה בריאה, לבעלי אישון הגדול מהרגיל, לבעלי מרשם (-) גבוה, לבעלי מרשם (+), לבעלי צילינדר גבוה, לבעלי קרנית פגומה או חולה, לחולים בסוכרת, לסובלים מדלקות חוזרות ונשנות בעיניים, לסובלים מלחץ תוך עיני גבוה,  לסובלים מיובש רציני בעיניים. למשתמשים בסטרואידים על בסיס יומי.

איך להתכונן לביצוע ניתוח לייזר להסרת משקפיים?

לפני ניתוח הסרת משקפיים בלייזר יש לבצע צילום מיפוי קרנית במכון פרטי על מנת לאבחן אם קיימת מחלת קרטוקונוס שהיא מחלה הגורמת לעיוות הקרנית. אם נמצאה המחלה בקרנית יש להמנע מביצוע ניתוח לייזר בעיניים להסרת משקפיים.

בנוסף לצילום הקרנית יש לבצע במרפאה שבחרתם בדיקות התאמה לפני ניתוח לייזר בעיניים ולשלול סיכונים מיותרים. כ-70% מהמטופלים נמצאים בדרך כלל כמתאימים לניתוח אך עליכם לבדוק שאינכם נמצאים בקבוצת הבלתי מתאימים.

אם קיים ספק כלשהו במידת התאמתכם לניתוח לייזר להסרת משקפיים יש לקבל מספר חוות דעת נוספות מרופאי עיניים בלתי תלויים על מנת לא לסכן את ראייתכם.

עליכם להפנים שניתוח לייזר להסרת משקפיים אינו ניתוח הפיך ולכן עליכם לבדוק עם הרופא בפגישת הייעוץ הראשונה מהם השלכות הניתוח, מהו זמן ההחלמה, מהן תופעות הלוואי או הסיבוכים האפשריים, איזו שיטה תתאים לכם מכל שיטות הסרת משקפיים בלייזר הקיימות ומהם האפשרויות לתיקון במקרה של סיבוכים.

על הרופא להתעדכן בכל מידע רלוונטי הקשור בבריאותכם כגון: מחלות עיניים שמהם סבלתם, מחלות כלליות ותרופות שאתם נוטלים.

עליכם להסיר עדשות מגע מספר שבועות לפני ניתוח לייזר בעיניים ולבצע בדיקת ראיה מקיפה.

הליך ניתוח הסרת משקפיים בלייזר

לרשותכם מאמר מלא באתר זה בנושא הליך ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.

ניתוח לייזר בעיניים נמשך כחצי שעה כאשר הניתוח עצמו נמשך פחות מדקה בכל עין. הניתוח מתחיל בהרדמת העיניים באמצעות טיפות להרדמה מקומית. על העין יונח מכשיר לחיתוך הקרנית שיחתוך שכבה דקה מהקרנית. שכבת הקרנית תקופל הצידה על ידי המנתח. בשלב הבא המטופל ימקד את עיניו  בנקודת אור קטנה במכשיר הלייזר ואז יופעל מכשיר הלייזר ויטפל בקרנית בהתאם לנתונים המקדמיים שהוזנו למחשב בבדיקות ההתאמה שבוצעו למטופל. בסיום פעולת הלייזר יחזיר המנתח את שכבת הקרנית שקופלה הצדה למקומה ללא צורך בתפרים.

ניתוח להסרת משקפיים – החלמה והתאוששות

לאחר שעה עד שעתיים של מעקב והתאוששות במרפאה תקבלו הנחיות לטיפול בעיניים בימים הראשונים שלאחר הניתוח ותשוחררו לביתכם בליווי אדם נוסף שיסיע אתכם לביתכם.

לאחר ניתוח לייזר להסרת משקפיים תרגישו באי נוחות בעיניים, בכאבים ובדמעות. תוכלו להשתמש במשככי כאבים על פי מרשם הרופא ויש להמנע משפשוף העיניים משמוש באיפור או בקרמים באזור העיניים בכל תקופת ההחלמה.

כבר בתוך יממה תוכלו להבחין בשיפור הדרמטי בראיה בעקבות ניתוח לייזר בעיניים ותוכלו לחזור לנהוג, לקרוא ולהתנהל כרגיל. המספר יתייצב באופן הדרגתי ואטי במשך כחצי שנה לאחר הניתוח.

הרופא יקבע לכם לאחר הניתוח את  זמני ההגעה לביקורות. חשוב מאד להגיע לביקורות אלו גם אם אתם מרגישים נהדר.

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר – תופעות לוואי וסיבוכים אפשריים

ניתוח לייזר להסרת משקפיים הוא ניתוח בטוח יחסית עם אחוז סיבוכים קטן.
תופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים הם: יובש בעיניים, סינוור בלילה, פגיעה בשקיפות הקרנית, זיהומים, צורך בהשתלת קרנית (נדיר ביותר).

בחירת מכון לניתוח לייזר בעיניים | הסרת משקפיים בלייזר מחירים

בדוק פרטים על הרופא המטפל ועל מכון הסרת משקפיים בלייזר, התייעץ עם חברים או מטופלים אחרים שעברו ניתוח לייזר בעיניים, בדוק באיזה שיטת טיפול עובד מכון הלייזר, השווה בין שיטות הסרת משקפיים, בדוק באיזה מכשירי לייזר עובד המכון ולמד עליהם דרך האינטרנט, קרא ביקורות על מכוני לייזר בפורומים באינטרנט ועדויות של מטופלים שעברו את הניתוח, אל תפנה למכון לייזר הזול ביותר אלא למכון האיכותי ביותר. בדוק מהם "הסרת משקפיים בלייזר מחירים" והשווה מחירים אך ורק בין מכוני הלייזר האיכותיים ביותר בישראל.

תוכלו לבצע הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים בין מיטב מכוני הלייזר בישראל באמצעות אתר זה.

השאירו פרטים בטופס בעמוד זה ותוכלו לקבל ייעוץ בחינם, בדיקות התאמה בחינם ולבצע השוואת מחירים בין המרפאות להסרת משקפיים בלייזר הגדולים והאיכותיים בישראל!!

בהצלחה!

השארת תגובה